| cosminalexandru a întrebat:

Buna!

Am o problema care ma streseaza de cateva zile.
Ma doare putin in partea dreapta, nu chiar jos, si am si bolboroseli.
Doctorul mi-a zis ca am mancat un iaurt (chiar am mancat unul acum cateva zile), si de la el imi este rau. Cred ca am intoleranta la lactoza... dar nu sunt sigur... voi ce credeti ca am?
Alte simptome:
diaree.

Sigur am intoleranta la lactoza? sau am apendicita sau altceva? sad VA ROG AJUTATI-MA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Scridon_Adrian_1995 a răspuns:

Sincer, cum dracu sa intrebi asa ceva pe internet?
Mergi la medic, "fratele meu" internaut, DOAMNEEEEE!