| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu o durere in zona penisului la orice apasare. Durerea vine din zona interioara a acestuia, mai precis din uretra prin zona capului. Ce as putea sa am nu mi s-a mai intamplat asa ceva pana acum

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cobra15 a răspuns:

Salut, nu vreau sa te sperii dar ar putea fi o infectie urinara, cel mai indicat ar fi sa te duci la doctor

2 răspunsuri:
| Floryn3423 a răspuns:

Niste raspunsuri poti gasi aici: http://www.tratament-dureri.ro/dureri/dureri-de-penis.php
http://www.tratament-dureri.ro/......-penis.php

Dar, oricum, trebuie mers la doctor.

| DianaBlack a răspuns:

Mai bine te duci la un medic decat sa intrebi aici.