| Teresa02 a întrebat:

am o problema de o jumatate de luna ma "ustura" ochii foarte rau....si am momente cand ma doare capu...
P.S nu port ochelari si nu am purtat..., sa am probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu neglija sanatatea ochilor.La medic!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mergi la un medic, de unde vrei sa stim noi ce probleme ai tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza stresului.Glandele lacrimale nu mai elimina lacrime sau lacrimile nu mai sunt de ajuns de lubrifiante si ai senzatia de usturime si nisip in ochi. Mergi la medic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mai elimina lacrimi, scuze.