| NuAmNicioIdeeDeNumeVorbescSerios a întrebat:

Buna. Am o problema la penis. Sub gland, chiar intre gland si preput am crapaturi de piele vizibile cand e tras complet. Sunt si bubite foarte mici in jurul lor, putine chiar pe marginea glandului. Am fost la urolog si nu le-a vazut, crezand ca durerea e normala. Am primit un Nidoflor, dar nu prea are efect asupra acestora. Aveti idee macar cum se cheama infectia sau ce e ea? Am dureri oribile la atingerea glandului si preputului. Urologul NU le-a vazut, doar s-a uitat la gland de la departare si mi-a recomandat ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Mergi la un consult dermatologic