| RioAlin a întrebat:

Buna, am o problema.
Nu ma pot ingrasa, ma chinui de cateva luni. Cresc cate 2-3 kg intr-o luna, 2, iar intr-o saptamana dau tot jos si chiar mai mult.
Am 17 ani, 1.80 si 55kg.
O metoda sa ma ingras eficienta, va rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ArisTOTelx a răspuns:

Poate fi de la părinții tai, genetic.
Cum sunt și eu genetic,
Eventual, dacă nu ești, trebuie sa îți faci 4-5 mese pe zi sau 2-3 dar mancare bogata

| Danielgeorge20 a răspuns:

Salut! Incearca sa mananci cate 4-5-6 mese pe zi bogate in calorii, daca vrei sa arăți bine si sa iei cateva kg poti incerca sa faci sală si sa pui masa musculara.
Sper ca te-am putut ajuta!