| Razvy197 a întrebat:

Buna am o problema. Primavara-Vara-Toamna si Iarna in fiecare dimineata si seara imi curge nasul sad. Nu stiu ce sa fac. Acum e ora 14:00 si nu imi mai curge pentru ca e mijlocul zilei crying. Dar seara si dimineata dasad. Si inca o problema mai am happy. Simt mereu cand stau nemiscat ca imi tremura tot corpul. Nu stiu ce am. Va rog sa ma ajutatihappy crying((((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Consulta un medic orlwinking

Răspuns utilizator avertizat
| luckyman_4740 a răspuns:

ai o rinita alergica, daca iti curge nasul mereu. Mergi la medic si fa niste teste sa vezi la ce esti alergic, iar cu tremuratul la fel, te indrum sa mergi la medic.