| Annamaria5 a întrebat:

Buna,am o problema serioasă!
Deci eu am părul cu fir mai gros si aspru si m-am tuns mai scurt fiindca era ars si vreau sa creasca mai rapid dar toate produsele pe care le-am gasit toate degenerează părul si îl întărește! Va rog cine stie produse de creștere care nu întărește părul doar sa il ajute la creștere si netezire? Imi trebuie urgent! Astept răspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Marbea a răspuns:

Acum se gasesc sampoane pentru firul gros care lasa parul matasos. De asemeni poti folosi un tratament de par si ulei de par. Trebuie doar sa cauti pe site-urile de profil si sa citesti descrierea si recenziile cu mare atentie.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Folosește mască de păr de la kallos.