| Dragut123 a întrebat:

Am o problema si as vrea sa imi raspundeti cat puteti de sincer. Am acnee pe gat, frunte si putin pe obraji. As vrea sa imi iau produse din gama Avene pentru ca am auzit ca sunt foarte bune, dar am auzit ca si cele din gama Gerovital Plant Stop Acnee sunt reusite. Nu stiu ce sa aleg. Va rog sa imi dati un sfat. Ce gama vi se pare mai buna? Scrieti-mi si ce ati folosit din acea gama. Multumesc extrem de mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andre00 a răspuns:

Salut happy..Ai nevoie de apă, hrană curată, sănătoasă, somn(8 ore/noapte)+sport(pentru a echilibra cantitatea de hormoni ce cauzează acneea)..Eu cred în metode sănătoase,sigure,unde tu deții tot controlul happy.În schimb, nu știi cum va reacționa organismul la creme și soluții anti-acneice. Doar părerea mea, succes și stai calm/ă, în câțiva ani, sau câteva luni(depinde) scapi de tot big grin.