| Prms a întrebat:

Am o problema și nu mai știu ce sa fac, am fost la doctor și mi-o dat ceva creme și tot nu trece. Am ciuperca in zona intimă, ce ar trebui sa Fac? Mâncărimi am foarte putin. Va rog ajutați-ma.( Menționez ca sunt băiat)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Du-te la alt medic, spune-i că ai încercat un tratament care nu a avut nici un efect.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am fost la doctor și mi o dat ceva" - mai du-te odată.
Pe aci, "consultatiile" NU sunt date de doctori

| Marbea a răspuns:

Inseamna ca nu a fost tratamentul potrivit, du-te la acelasi doctor si spune-i ca nu are efect si atunci poate iti va prescrie altceva.