| Mario1994 a întrebat:

Am o problema. Sunt slaba la corp dar am cap mare, sunt ciudata... Nu am noroc în dragoste. Dar ce sa fac ca să îmi dezvolt tot corpul? Mergând la sala? Nu fac fata la sala. Sala ce beneficii are? Sau e alta soluție?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă s-ar lăsa toată lumea ca tine de sală că nu face față la început... E NORMAL să nu faci față la început că doar e un efort mare și organismu nu e obișnuit dar ce să vezi, SE OBIȘNUIEȘTE. ducându-te odată și după renunțând și plângând acasă că vai e greu la sală nu fac față, normal că nu o să faci niciodată față. dacă vrei să rămâi cu plânsu de milă, rămâi și cu nemulțumirile că prin plâns nu obții corpul pe care ți-l doreșt.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

În poză esti tu?

| Mario1994 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da, cea din dreapta.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mario1994):

Păi esti frumoasă, ce varsta ai? De unde esti?

| RAY a răspuns:

Eu unu te vad ca fiind draguta si nu vad ca ai asa zis capul mare, eu unu dau note pe aici, nu dau asa de ca nu am ce face, tu esti de nota 7, 6 asta inseamna acceptabila in nici un caz ciudata sau ca nu poti avea iubit, esti si dezvoltata dar astea apar in timp, daca esti la pubertate, sanii pot creste daca consumi grasimi multe, fundul prin anumite exceriti, totul e sa incerci Adriana

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Modificarea constituției corporaler prin sport eest un proces d durată. Dta ai nevoie de un prieten acum. Nenorocul dtale în dragoste nu are legătură directă cu asta. Din poză se vede că ai o față drăguță. Prietenul trebuie căutat metodic, sistematic, nu la noroc.

| Frank51 a răspuns:

Nu ai nici-o problema, totul e o iluzie.

| Ineys a răspuns:

Fereste-te de combinatozaurii de pe aici.

Nu conteaza cum arati, ci cat tupeu ai. Am vazut cupluri din slabanogi stirbi cu tipe de-ti pica fata. Si invers, stirbe slabanoage vai de capu lor cu niste baieti de zici ca-s din revista.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vad o fata draguta in poza, tu esti cea care are tenul mai deschis? De unde esti? Cati ani ai? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai noroc cu fuckboy, dar daca vei cauta un baiat serios, nu va conta ca ai capul mare, va conta ce ai in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vad sa ai capu mare, poate prostia o ai mare

| 1231242 a răspuns:

Poză sau nu s-a întâmplat.

| Alexandrionelu a răspuns:

Da, o varianta ar fi sportul. Poți sa mergi la sala, sa te înscri la un bazin de înot sau poți alege un alt sport în care îți folosești toti mușchii.
Sau varianta a doua, cauta-tu un partener tot slab și cu capul mare, veți arata ca 2 acadele împreună!

| AltuOarecare1 a răspuns:

E normal sa nu faci fata la început la sala ca e greu sa se obișnuiască corpul cu efortul la început. Pe lângă sala încearcă sa fi mai confidenta Uită-te la părțile bune pe care le ai.

| Maxim94 a răspuns:

Soluția o rezolvi cu un specialist in cazul tau la sala instructor de Fitness, iar dacă nu merge asa mergi la psiholog... posibil ca problema sa fie doar in mintea ta! dar ideea e ca ai nevoie de un specialist sa poti începe pe drumul bun de la început ca nu cumva sa renunți.de una singura ar fi mai greu