| cobra99 a întrebat:

am o problema. testicul stang stang este mai mare si lasat decat cel drept.nu ma doare nu ma deranjeaza.ce se poate face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic. In mod normal, un testicul trebuie sa fie situat mai jos decat celalalt (de obicei stangul) si ceva mai mare (de pana la 1, 5 ori).

| ivanhoe a răspuns:

Nu-ti fa griji, e ceva normal. Si femeile au un san mai mare decat celalalt. Te-ai linistit?

| DrLolo a răspuns:

Stai linistit nu este o problema de care sa iti faci griji

| Glooring a răspuns:

Asta este o intrebare cam delicata, dar ce pot sa iti spun. Incearca sa incordezi coiul stang de mai multe ori pana ajunge sa fie la acelasi nivel cu celalalt. SAU, incearca sa practici felatia pana nu mai ai sperma in tine deloc (aprox de 5 ori intr-o zi sau chiar mai mult depinde cat te tine "rezervorul" pentru ca poate unul are mai multa sperma ca celalalt, iar asa le vei echilibra happy

Sper ca te-am ajutat, numa' bine!