| ioanabobolot a întrebat:

Am observat de ceva timp ca mi-au apărut câteva pete (deschise la culoare, spre alb...eu sunt destul de creolă de fel) pe spate, pe mijloc. Apoi am observat ca am si ici-colo si pe abdomen. In seara aceasta am observat in oglinda de la baie ca am si pe abdomen destul de multe, micuțe cat si mai mari. Aveti idee despre ce este vorba? Am sa consult un dermatolog, dar pana atunci nu am liniște. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau să te sperii sau să dau diagnostice pe TPU, dar e posibil să fie vorba despre vitiligo, boala de care a suferit şi Michael Jackson.