| Andy95 a întrebat:

Am picioarele foarte groase insa nu am burta(sunt supla) ce mi-ati recomanda sa fac? Multumesc Anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| myhay144 a răspuns:

Pai incearca sa mergi cat mai mult, bicicleta inot orice implica miscare ca poti sa faci si seara inaitne de culcare genoflexiuni, dar sa nu faci exerciti pentru picioare si dupa sa mananci mult ca se pune tot pe picioare mananci moderat fara grasimi, prajeli, paine 2 3 felii maxim si cam atat big grin succes

3 răspunsuri:
| RoooneyThePuf a răspuns:

...Mergi la doctor... poate-ti da el cevathinking

| MaimutaSiLama_2797 a răspuns:

Cauta pe net: Llama diet. E o dieta care te face sa ai corpul suplu, ca o lama. succes big hug