| NinaaAlee a întrebat:

Am probleme cu tenul de mai mult timp (3-4 ani ), am coșuri micuțe care în oglinda nu prea se vad și parca sunt sub piele, dar am și coșuri roșii. Am încercat mai multe creme am fost și la dermatolog, dar nimic. De ceva timp mai multa lume îmi recomanda crema Nomaderm de la Vichy.
Vreau sfaturi de la persoanele care au terminat tratamentul.
- E buna?
- Își merita bani? ( am înțeles ca e destul de scumpa )
Dau funda!
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NCN a răspuns:

Iti recomand un control la un Doctor Dermatolog, ai fot pana acum sau iti cumperi tot felul de prosti fara un verdict de la un specialist? Daca vrei multe detalii imi dai un mesaj si vb.

2 răspunsuri:
| Amadagaa2 a răspuns:

Eu am luat tratament de la dermatolog aproape un an si mai am doar cateva sembe care le ascund cu fond de ten.

| Amadagaa2 a răspuns:

Eu am luat tratament de la dermatolog aproape un an si mai am doar cateva semne care le ascund cu fond de ten.