| Nicolaie_Iuliana_1998 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor.
Am fost operat de hernie inghinala in august.Acum cred ca mi-a recidivat
Vreau sa merg la un consult la un alt medic(nu la cel care m-a operat), credeti ca accepta sa consulte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MJo a răspuns:

Ar trebui, dar cel mai probabil este necesar sa platiti pentru consultatie.