| udontwannaknow a întrebat:

am 15 ani si am constat zilele acestea ca pe hartie dupa urinare apar niste virisoare de sange, tin sa mentionez ca asta se intampla inainte cu cateva zile de menstruatie (menstruatia inca nu a aparut). Ce credeti ca ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Exista posibilitatea sa te dezvirginezi. folosind degetele este oarecum asemanator cu penisul. Daca simti ceva durere inseamna ca asta e. Nu te speria.

| udontwannaknow explică:

Am uitat sa mentionez faptul ca nu mai sunt virgina iar prietenul meu foloseste doar mana deci nu este vorba de o sarcina

| YoULoVeAnGeL a răspuns (pentru udontwannaknow):

Aa scuza-ma. Nu am vazut ca nu mai esti. Nu stiu care este cauza.