| MinLucas a întrebat:

Am și eu o întrebare. Am fost ieri la piscină și am stat cam mult la soare, așa că mi s-a cam înroșit pielea de pe față din cauza asta. Voiam să vă întreb dacă pielea mai revine la culoarea inițiala dupa ce se duce roșeața? Întreb pentru că am tenul foarte deschis la culoare și sper să nu rămân cioară

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, revine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal că revine, dar dacă nu revine, folosește crema

| Miri983 a răspuns:

Normal ca revine la culoare inițială?