| ella2816 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare de cateva luni am reusit sa ma las de fumat, dar de atunci cand tusesc elimin o mucoasa neagra-maronie si ma ustura foarte tare pe piept si gatulstraight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

I-a un sirop expectorant, sau bea lapte cu ou, o să treacă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricare ar fi intrebarea (care n-ai mai pus-o), mergi la medic. Atata vreme cat nu esti racit sau altceva, nu e normal sa elimini nici o mucozitate maronie cand tusesti. Iar faptul ca te si doare si ustura, semnaleaza clar, ceva nu e in regula.
O programare la medicul de familie si iti va spune el ce trebuie facut.

| Arianthe a răspuns:

Se curata plamanii, nu te ingrijora.