| M4seby a întrebat:

Buna,am și eu o întrebare.
După ce mi-am facut testul de covid cu saliva,ce trebuie sa fac cu uneltele(pipeta, testul, etc)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Le înapoiezi guvernului.hee hee

| Simpatic a răspuns (pentru floresdemayo):

Ar merita, mai ales sa le trimita la guvern cei care sunt pozitivi

| dinaprilie a răspuns:

Sunt asimilate ca si deseuri medicale cu potential infectios. Trebuiesc predate unei firme care se ocupa cu transport si neutralizarea lor.

| 19flo79 a răspuns:

Le arunci. happy

| Neadevaratul a răspuns:

Trebuie aruncate la coșul de gunoi