| Linaaalina a întrebat:

Am si eu o mică problema. Eu si soțul meu avem contacte neprotejate de mai bine de 4 luni si ne dorim un bebe dar pana acum niciun semn ca ar veni. Ultima menstruație a fost pe 15 Ianuarie. In data de 12, luna asta a apărut o ușoară sângerare rozalie care a ținut pana azi(14) transformându-se de la roz cu mici cheaguri la maroniu si scăzând in cantitate. Menționez ca sângerarea a debutat cu crampe foarte dureroase. Sa fie vorba de bebe sau doar cm?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu te putem consulta prin ecranul computerului.
Ideal este sa mergi la un consult ginecologic daca nu-ti vine ciclul luna asta.