| Gaby211 a întrebat:

Am si eu o nelamurire si as vrea sa raspunda cine se pricepe in domeniu.Iubita mea a facut avort si o luna trebuia sa faca pauza de la contactul sexual la recomandarea doctorului, insa noi ne-am jucat putin fara a avea contact sexual... Dupa o luna doctorul spune ca trebuie totul trebuie sa revina la normal insa mentruatia a venit foarte putin si cam atat....Nu stiu ce sa inteleg din asta e posibil sa fie gravida iar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca ai ejacul.at pe ea și v-ați jucat în sensul de a-i introduce sperma cu ajutorul degetelor, șansele de a rămâne însărcinată sunt mari.

| sierra1 a răspuns:

"ne-am jucat putin fara a avea contact sexual...din asta e posibil sa fie gravida iar?"

doar la fecioara maria i s-a întâmplat așa ceva

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru sierra1):

... fiindca de fapt avea himen elastic si si-o tragea cu toti vecinii, dar trebuia sa ii bage o poveste mosneagului de sot si asa a avut ideea geniala sa i-o traga pe aia cu sfintul cremvusti! Cea mai de succes minciuna din istorie, dealtfel!

| sierra1 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Succes - nu dar larg răspândită - da

| Teo29 a răspuns:

Deci...a facut avort, propriul ei copil si al tau totodata si voi inca va ``mai jucati``?

Ce naiba...folositi prezervativ si lasati joaca!
Avortul... poate repeta iar experienta, doar na...prima data a fost mai greu, nu?

Ia uitati-va amandoi pe net la cum bate inima copilului inca din sapt. a 5-6-a de sarcina si dupa mai ``jucati-va`` daca va mai arde de asa ceva.

https://www.youtube.com/watch?v=p0xuwMuba0c

| johnbucuresti a răspuns:

Cum sa ramana insarcinata iar daca nu a avut contact sexual?

Eu cred ca mai bine ii spuneai sa te castreze pe tine de cat sa omori un copil!
Cun ar fi fost daca mama ta te omora pe tine?