| Angelxp a întrebat:

Am si eu o problema, am 1. 55 si am 40 de kg si arat cam prea slaba imi doresc foarte mult sa ma ingras.Va rog mult spuneti-mi daca intr-adevar exista aceste pastile de ingrasat? nu as vrea sa ajung obeza din cauza lor, vreau doar sa pun citeva kg pe mine! Va multumesc si astept raspunsul dumneavoastra! Ofer funda si puncte! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| thecakeisalie a răspuns:

Sa nu iei niciodata pastile pentru chestii de astea! Ia si mananca paine multa la masa, si dulciuri.
Nu exagera insa, ca sa nu ai probleme. Succes!

| deliaa_5419 a răspuns (pentru thecakeisalie):

Daca va merge cu asta e bine!laughing Eu una mananc paine la fiecare masa, dulciuri cat incape, chipsuri si nu se prinde nimic de minestraight face

| thecakeisalie a răspuns (pentru deliaa_5419):

Atunci lasa-te laughing Decat sa mananci mancaruri nesanatoase doar ca sa te ingrasi cateva kg, mai bine stai asa cum esti. Sunt sigur ca nu esti doar piele si os deci e ok.

| deliaa_5419 a răspuns (pentru thecakeisalie):

Nu sunt doar piele si os dar eu mananc pentru ca imi place nu ca sa ma ingrash!laughing Vreau sa zic ca mananc orice si nu ma abtin de la nimic si tot nu ma ingrash...pe cand altii nu mananca chipsuri ca se ingrasha nu mananca ciocolata etclaughing

| thecakeisalie a răspuns (pentru deliaa_5419):

Nu, n-ai inteles happy. Eu ziceam sa nu fortezi ingrasarea. Din moment ce ai un metabolism bun si nu te ingrasi cu ce mananci acum, va fi foarte greu sa te ingrasi oricum, asa ca las-o balta. Ia si mananca ce vrei si simte-te bine asa cum esti.

| deliaa_5419 a răspuns (pentru thecakeisalie):

Da am inteles!tongue nu fortez deloc ingrasharea ma simt foarte bine asa cum sunt am 1, 65m si 45 kg...

| thecakeisalie a răspuns (pentru deliaa_5419):

Perfect atunci! big grin

9 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Mananca si iar mananca
rezultatele se vor vedea in 5 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista aceste pastile..eu am 1. 60 si 45 de kg si mi-as dori sa ma ingras putin, la fel ca tine. oricum daca ar exista aceste pastile de ingrasat ar putea deregla o glanda sau ar face rau organismului.Asa ca, mai bine mananci cat mai mult.

| AndaWest a răspuns:

Baga niste ciocolata si sa vezi ce repede se pune