| nmlnmlnmlooo a întrebat:

am si eu o problema. Am 17 ani si imi simt capul penisului sensibil la atingere, nu pot sa pun degetul sau sa ma sterg cu prosopul. Puteti sa-mi dati niste explicatii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ToKen a răspuns:

Daca e doar sensibil si nu te doare, nu vad care e problema.