| anonim_9938 a întrebat:

Buna am si eu o problema.
am pirce in nas adica am avut pana azi cand mi sa infectat si mi s-a format ceva in genul unei pungute de puroi. am hotarat sa il scot si sa il pun iar dar mai intai sa astept sa se vindece tot ce am acolo. credeti ca va fi vreo problema cu faptul ca imi voi da din nou gaura? as dori sa imi raspunda cine chiar stie ce spune.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca astepti sa se vindece de tot, adica minim 6 luni, n-ar trebui sa fie probleme (doar ca se poate infecta ca si asta).

| anonim_9938 explică:

Aha la medic dermatolog? mersi

| anonim_9938 explică:

Ei consider ca a fost vina mea ca sa infectat nu i-am dat timp sa s vindece schimbandul mereu, uneori fortand sa intresad
voi fi mai grijulie

| Diana498 a răspuns:

Eu zic sa te duci la medic... Eu am patit acelasi lucru la ureche. Si mi-a acoprit gaura si peste o saptamana mi-am facut-o la loc happy