| Cristi20111 a întrebat:

Buna am si eu o problema cam grava deci : Ma jucam cu fratele meu cand am dat cu pumnul catre el si el atunci s-a intors cu fata la mine si i-am spart un dinte care avea sa ma taie la mana stanga intre inelar si mijlociu. Taietura e destul de adanca, am fost la urgente m-a curatat, cusut tot. Problema e ca a trecut o saptamama si nu pot misca degetul inelar, daca il ating putin ma apuca durerea groaznic, si merg zilnic la pansat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar din pură curiozitate, esti din Vaslui?

| StefanAdrian911 a răspuns:

Cristi,este posibila durerea din cauza Arterelor(Venelor) care sunt prezente in zona degetului. Poate ca pierderea sangelui a avut efect asupra Arterelor din zona respectiva.
Intreaba un medic care te panseaza, de ce te doare pentru a fii sigur ce sa faci in continuare.

| ANDA135 a răspuns:

Vorbeste cu medicul. poate fi foarte grav

| Cristi20111 explică:

Mi-am si taiat o venisoara poate fi asta?

| Mihaiescu_Sorina_1990 a răspuns:

Razbunarea dintelui! laughing