| HelpMeNow a întrebat:

am si eu o problema, sau cel putin cred eu ca este o problema, de cand a inceput 2012, sunt tottimpul obosit, daca ar fi dupa mine as dormii toata ziua... tottimpul ma simt obosit, molesit, doar cand sunt afara, mi se mai duce oboseala...

Din ce cauza sunt mereu obosit? Va rog ajutati-ma...

Dau FUnda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai ceva lipsa de vitamine. Fa o cura cu o cutie de Eurovita timp de 30 de zile, vezi apoi cum te simti.
Plus ca mai depinde si la ce ora te culci, ca daca stai pana la 2-3 noaptea, e clar ca te seaca de energie si nu mai ai chef de nimic toata ziua.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand nu faci nimic in casa obosesti, de aia iesind la treaba afara sau la mers cand e racoare iti face bine.

| unknownn a răspuns:

Welcome to life
It's time to get a girlfriend.

| HelpMeNow explică (pentru unknownn):

Pai am, dar tot sunt obosit rolling on the floor am scris mai sus "doar cand sunt afara mi se mai duce putin oboseala"...

| WeaponGirl a răspuns:

Probabil petreci foarte mult timp in casa in fata calculatorului, asta te moleseste, adica ce chef de viata sa ai intre 4 pereti?hee hee mai iesi si tu la aer, la plimbari, si ai sa vezi ca o sa te simti mai binewinking

| HelpMeNow explică:

Faza e ca sunt si intr-un oras mai micut, in care nu ai ce face, mai ales dupa 18 ani traiti in acest oras si la caldura de afara, pana la ora 20 nu ai cum sa iesi, e foarte aiurea... cate un suc pe zi mai merge, dar totusi, prea multi bani zilnic...

| Laura0 a răspuns:

Hmm...nu-i din cauza anului.ii din cauza caldurii..si a faptului ca n-ai ce face afara....afara iei aer proaspat,. mergi, vorbesti, te distrezi..ai ce face, pe cand in casa nu prea, incearca sa-ti gasesti o activitate..nu stiu fa curat,citeste,origami, invata, dormi, incearca sa faci diferite activitati, fundabig grin?