| ColorfulRainbow a întrebat:

Am slabit cam mult si am ramas fara forme.
Cum sa le redobandesc? Dar totusi sanatos caci nu vreau sa ma ingras straight face.
Daca mananc mai putin e adevarat ca nu-mi cresc sanii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ZvT a răspuns:

Joacă sport şi mănâncă bine. Cred că dansul ar fi cel mai potrivit pentru tine.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu e adevarat.
Formele poti sa le dobandesti prin gimnastica, mergi la sala. Si astfel nu pui iti pui in pericol silueta pentru care ai muncit

| pYv a răspuns:

Si ca sa iti creasca...A mananci mult praf de pusca ca nu am intelesrolling on the floor mananci ce o fi ca daca Dumnezeu te "da" cu forme si inalta frumoasa... poti sa mananci si kko ca tot asa esti la fel si invershappy buna asta cu fara sa mananci paineoh go on mananci mamaliga oh go on

| leacuri a răspuns:

Re-mineralizeza-te!

| ßąßii a răspuns:

Formele poti sa le redobandesti mergand la sala si facand exercitii! Si sa mananci sanatos si cat mai putina paine!