| ColorfulRainbow a întrebat:

Am slabit dar mai intai din forme, sani si fund si in rest nu prea.
Acum mi-e frica sa fac sport sa slabesc la picioare si un pic la abdomen ca poata raman chiar scandurastraight face.
Ce ma fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sportul tonifică înainte de a slăbi.
O dietă săracă în calorii și mișcare ajut la obținerea unui corp frumos.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Foloseste rolele, iti creste c*ru de la ele cica.
Despre sani nu stiu ce sa spun.

Răspuns utilizator avertizat