| ColorfulRainbow a întrebat:

Am slabit si nu mai am sani aproape deloc crying.
Ce ma fac? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Cum volumul sanului este determinat de ponderea stratului de tesut adipos prezent sub piele, singura solutie este sa te ingrasi! Alte solutii sunt fantezii izvorate din necunoasterea anatomiei sanului.

| AjutorAnorexieBulimie a răspuns:

Alessia are dreptate. Deci, asta esti tu acum, cand esti slaba ai sani mici. Daca e foarte important pentru tine, mai adauga ceva in alimentatie, ca sa capeti si "curbe" happy. Succes!

| Vampiritza97 a răspuns:

Manca marar si lapte si o sa-ti creasca mai mari, dar nu te ingrijora cu siguranta iti vor mai creste natural:d. Deci stai linstitawinking

| AnculinaIngeras a răspuns:

Asa am patit si eu la 26 de ani, in sfarsit am slabit cat mi-am dorit si apoi nu am mai avut sani.Am decis sa ma operez la dna dr.Silvia Stanculescu, poti sa citesti despre interventii pe clinica-metamorphosis(punct)ro si sa te gandesti daca vei mai vrea pe viitor big grin