| ColorfulRainbow a întrebat:

Am slabuta, am sani mici dar am putina burta sad. Si as vrea sa am abdomen plat dar mi-e frica ca daca fac multe exercitii pentru abdomen se vor micsora sanii.E oare adevarat? Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu e un mit, tu fă abdomene și renunță la sucuri și ai să vezi ce abdomen frumos ai să faci.

Răspuns utilizator avertizat
| ColorfulRainbow explică:

Sunt slabuta *

| CorinaFeder a răspuns:

Nu te speria. exercitiile sunt sanatoase si iti ajuta organismul. Poti face linistita exercitii/gimnastica.