| Nina111000 a întrebat:

Buna, am tot auzit de benzile crest pentru albit dintii si as vrea sa le incerc si eu. Imi puteti spune daca sunt eficiente, ce tip de benzi ati folosit si de pe ce site ati comandat?
Eu am gasit acest site http://www.coolsmile.ro cu preturi accesibile dar sunt in dubii, voi ati comandat de pe acest site? Vreau pareri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Nu lua acele prostii, ci mai bine ia acasa o lingura de ulei de cocos si tine-o in gura 10 minute, timp de mai multe zile, pana cand constati ca dintii sunt destul de albi. E natural si fara reactii adverse si cu randament vizibil deja din primele zile! Numai bine!