| darkprincesskiss a întrebat:

Am tot auzit vorbindu-se despre Cafeaua Verde ca ar fi buna pentru slabit. A incercat cineva?
Eu sunt o persoana miniona si am ceva colacei pe burta >:". De mancat nu mananc mult dar mai mananc prostioare iar sport nu fac sad. Si as vrea sa scap de vreo 2 3 ok. Ma puteti ajuta cu ceva sfaturi. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreivok a răspuns:

Eu folosesc cafeaua verde in dieta mea de cativa ani si pot spune ca se poate vedea un impact pozitiv, dar nu te astepta la super rezultate doar din cafeaua verde.
Iti recomand sa iti faci incet incet o dieta corespunzatoare si sa integrezi si cafeaua verde in aceasta.
Eu o iau de la tipii astia online http://www.contegocafe.ro

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Povesti,acolo e grasime pura, slanina, ca sa numai ai slanina trebuie sa o arzi, ori consumi mai putin ori bagi cardio, dar asta nu inseamna a manca mai mult

| ziftode a răspuns:

Cafiaua contine cofeina (neagra, verde, aia cea mai scumpa care e rahatita de pisici: http://www.most-expensive.coffee doar daca e decafeinizata, nu contine cofeina)

cofeina taie pofta de mancare

daca nu ai probleme cu, cofeina atunci te ajuta (eu am facut abuz ani de zile si acum cofeina nu imi face nimic altceva decat imi ridica tensiunea, si imi produce insomnii, nu imi taie pofta de mancare, nu ma trezeste dimineata, etc.)

daca, chiar vrei sa incerci ceva, incearca Herbalife, insa sunt scumpi ai dracu' si au 2-3 produse recomandate zilnic, cu, cofeina (ca sa nu ti se faca foame)

| melodrama a răspuns:

Ai prea multe pretentii pentru ce oferi.