| Adriana_Barancea_1982 a întrebat:

Buna, am vazut ca am pe mana un fel de cos mic si negru sub piele... Nu stiu cum sa explic mai exact parca are un punct negru, este nigel sau ceva grav? ...Sunt foarte speriata pentru ca nu e primul, mai am unul care nu s-a mai dus, nu creste dar nu dispare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Este un fir de par care creste sub piele. Daca il storci o sa iasa firul.