| iStarry a întrebat:

Buna happy Am vazut de curand la tv un tratament cu keratina sau ceva de genul pentru indreptarea parului. Dureaza cam mult, dar nu afecteaza deloc parul si dureaza in jur de 5 luni, iar rezultatul te lasa masca:era o femeie cu parul foarte cret si dupa tratament il avea perfect drept...plus ca nu se increteste cand ploua, cand inoti sau cand bate vantul.
Intrebarea mea este cat ar costa un astfel de tratament la salon?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Cateva sute de lei

| MCG a răspuns:

La salon e destul de scump, de ce nu il comanzi de pe net si il aplici singura?

| Stefania_Florentina_Blanariu_1988 a răspuns:

Http://tratamentecukeratina.shopmania.biz/
aici gasesti acele produse folosite in salonul cu video-ul respectiv, fiind produse profesionale.