| anonim_4396 a întrebat:

Am vomitat cu 2 zile dupa Craciun si uneori ma simt rau. Adica imi e greata si eu mananc sanatos. Ce poate fi?

Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la medic pentru investigatii si tratament.

| Art a răspuns:

Te`ai dus la doctor? Nu`sh, poate fi o gastrita, dar cel mai sigur e sa te duci la doctor.

| DeeDee28 a răspuns:

Probabil ai mancat atunci ceva ce nu ti-a picat bine si de aceea ai vomitat...sau poate ai ceva mai grav si alimentatia din timpul sarbatorilor a facut sa se agraveze sau poate aceasta alimentatie a provocat vreo boala si de aici si starea de greata.Nu stiu pentru ca nu sunt medic dar ar fi bine sa mergi la un control.Insanatosire grabnicawinking