| BiaBubulina a întrebat:

are cineva un cont de metin2 blacknight care are cal? dau funda! eu nu stiu sa-mi fac ca mie virusat ceva crying pls! funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BlackAngel2013 a răspuns:

Da-mi e-mail tau te ajut cu contul

| BlackAngel2013 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut da-mi e-mailul sa iti pot face contul

| DML1998 a răspuns:

Nu stiu daca are cal mi se pare ca sigiliu
id:nike097000
parola:TiwGFf91C

| alinstan68 a răspuns:

Da am eu dar nu stiu daca mai merge alinstan68 parola 19031990