| DDN a întrebat:

as dori cateva sfaturi in legatura cu eliminarea grasimii de pe abdomen. As vrea sa am un abdomen plat. ce exercitii imi recomandati? Nu vreau sa slabesc la picioare pentru ca sunt destul de slaba, am 47 kg doar ca vreau sa am un abdomen plat. Si cam in cat timp apar rezultatele. Eu nu consum alimente tip fast food, prajeli, dulciuri uneori, doar ca am un mic surplus de grasime. Cel mai mult lucrez exercitii pentru fesieri iar acum as vrea sa ma apuc de abdomen. as vrea sa le fac acasa pentru ca facultatea imi ocupa foarte mult timp si nu pot ajunge la sala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Morticia13 a răspuns:

Abdomene cu greutati in maini sau sa te intinzi cu burta in jos sa stai pe degetele de la picioare si pe coatewinking exercitiu de rezistenta faci si patratele asa funda?