| Emily04 a întrebat:

As dori cateva sfaturi simple si zilnice pentru cum sa fiu in forma si sa imi pastrez corpul sanatos pentru vara. Si cine stie poate si pentru cum sa fac putini muschi in zona picioarelor si abdomenului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alison22 a răspuns:

Iti zic ce fac eu. dimineata alerg vreo 30 min. apoi dupa masa fac 10 genofleziuni, 10 abdomene ( in fiecare saptamana adaugi cate 10) si seara fac asta: http://weheartit.com/entry/65180307 si chiar merge. Crede-ma daca te tii. mai ales de genofleziuni si abdomene vei arata betonn. mai ales fundul. va fi bombat :) funda?

1 răspuns:
| pwp a răspuns:

Sa alergi dimineata si seara, sau sa-ti faci abonament la o sala de finess.