| CristianaMaria a întrebat:

As dori sa merg la Buziaș pentru diverse terapii, în special pentru creșterea imunității si eventual și probleme reumatismale însă nu am idee ce tipuri de proceduri /tratamente se efectuează acolo și nici nu știu pe cine sa întreb. Dacă ma puteți ajuta cu păreri va rog, stau într-un oraș apropiat timp de o săptămână și as dori sa merg și acolo.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Acolo mergi in baza de tratament. Medicul bazei iti va stabili tratamentul in functie de afectiuni. E mai indicat sa mergi cu bilet de trimitere decat pe cont propriu. Sunt si alte costuri.