| vasyNedelcu a întrebat:

Buna, as dori si eu o informatie, sunt de 18 ani operat de apendicita si de o saptamana ma cam doare si mi se zbate si ma doare cu piciorul drept si ma simt bine, o mai trecut cineva prin asa ceva as vrea sa stiu? Va multumesc foarte mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Sa inteleg ca esti operat de 18 ani. Eu cred ca ai facut un efort de simti durerea aia. Daca crezi ca nu e de la coloana, sau hernie inghinala nu stiu ce sa spun, dar nu as crede ca e apendicita la 18 ani de la operatie

| Stropdeploaie a răspuns:

Daca durerea persista si nu mai trece! Iti recomand sa faci un control medical!