| Maria12352 a întrebat:

Buna
As putea folosi lotiunea de corp Eve de la avon ca sa ma bronzez? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| fumulet a răspuns:

Nu recomand, cel mai bun bronz se face cu ulei de masline.

| alina2k18 a răspuns (pentru fumulet):

Uleiul de masline nu este pentru bronzat!
Sa stai la soare in radiatii cu ulei de masline = arsuri solare!
Maria- uite ceva de calitate
https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10029778
Evident in primele zile la plaja /piscina/strand ar trebui sa folosesti protectie solara mai mare pentru a nu te ardewinking