| Rossa8807 a întrebat:

Buna, as vrea doar un sfat, ce pastile pot lua pentru ciclu neregulat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Medicul iti poate spune dupa ce iti face niste analize de sange pentru a testa functionalitatea anumitor hormoni + o eventuala echografie.
Otherwise Normens timp de 3luni, nu e medicament, intreaba medicul daca crede ca e eficient si in cazul tau, pe mine m-a ajutat dar eu nu am alte probleme asociate ciclului neregulat [ nu am chisturi ovariene ].
https://comenzi.farmaciatei.ro/......an-p321356

| Fabyana307 a răspuns:

Cel mai bine ar trebui să iti întrebi medicul, pentru ca nu toate femeile sunt la fel, si nu orice pastile care funcționează la altele pot funcționa și la tine. Pastilele trebuie sa le iei si in functie de anumite chestii.

| aAlexB a răspuns:

Du-te la medicul de familie sau intreaba la farmacie.