| mariuspredu a întrebat:

Buna, as vrea sa stiu cum as putea sa mai cresc penisul, am 19 ani si 14 cm.
Fără creme

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Doar operație. Dar lasă-l asa.

| Legion7X a răspuns:

Operație.

| Bruno92 a răspuns:

Doar prin operatie, dar e costisitoare și riscanta fiindcă poți rămâne impotent, acceptate așa cum ești.

| Dana2103 a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Pe noi ne intereseaza oricum mai mult increderea decat marimea

| ValentinGabi a răspuns:

Fără creme nu prea se poate cumetre așa îți rămâne.

| aXy99 a răspuns (pentru ValentinGabi):

Si cu creme se poate sau ce?

| nhalo a răspuns:

Media de peenis in Romania este de 13 deci esti norocos

| alina2k18 a răspuns (pentru nhalo):

''Doar dupa miros
Simti un om luxos
Un norocos ''
winking
laughing

| mariuspredu explică (pentru nhalo):

Mda mersi scuze are 15 am uitat sa corectez