| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva. De doua saptamini ma dor rinchii, durerile vin din zona lombara pina in josul abdomenului. De mica am pelonefrita cronica, dar nu am avut dureri... Uneori durerile sunt insuportabile. Azi am dat analiza de urina... poate cineva sa-mi spuna ce as putea sa am? Va rog frumos!♥

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Poate sa fie o infectie urinara caz fericit, sau blocaj renal ce-i de rau. Analizele al caror valori este mult mai mic/mare sunt incercuite.