| Anonim375 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cat dureaza facultatea de medicina +specializarea la toate sectiile
FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DanteeeeBeest a răspuns:

Facultatea de medicina = 5 ani
specializarea la toate sectiile = 2 ani

Sper ca te-am ajutat happy

Fundita? :d

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găseşti tot ce ai nevoie pe umf.ro, site-ul universităţii de medicină. Se mai ajută omul şi singur, mai ales că Google nu foloseşte doar la găsit porn şi stat pe Facebook.

| Anonim375 explică (pentru anonim_4396):

Chiar nu caut por si facebook
din contra anatomie

| Zuzazozo a răspuns:

6 ani facultatea si 5 ani rezidentiatul!winking

Răspuns utilizator avertizat