| anonim_4396 a întrebat:

Astăzi ( 13 ) trebuia sa imi vina menstruatia, însă nu. Ideea e ca sânii ma dor si putin spatele si nu inteleg de ce nu.

Contact sexual am avut acum 3 luni (PROTEJAT), iar de atunci mi-a venit normal, cantitate, absolut tot normal.

ESTE posibil sa am simptome ( gen sânii sensibili) si totusi luna asta sa nu-mi vina menstruatia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, am crezut ca ai tu 13 ani, cand ai zis de contact sexual si ai pus 13, e posibil sa ai dereglări menstruale, este clar ca ciclul il ai dereglat, un test de sarcină ai facut? Ce varsta ai? Multă sănătate.

| Bizon95 a răspuns:

Acum 3 luni ai avut contact sexual
si 3 luni ti-a venit normal fara sa ai alt contact sexual

putin paranoia
sau
ce stiu eu... conceptie imaculata, esti noua fecioara Maria si D-zeu te-a lasat insarcinata iar copilul tau o sa produca alta religie plina de crime si atrocitati, exact la fel ca, crestinismul

| AndreiSuveranul20011 a răspuns (pentru Bizon95):

Poate e mai bine așa.

| Ekko009 a răspuns (pentru Bizon95):

Ce fel de crime a produs crestinismul? laughing Eu as zice sa nu vorbim daca nu stim.
Eventual crimele au fost produse asupra crestinilor...

| Bizon95 a răspuns (pentru Ekko009):

Citeste biblia, o sa fii satisfacut!

in rest, niste mici exterminari in masa, pe ici si pe colo, tot ce nu era crestin in Yurop, dupa aia s-au dus la Ierusalim si au omorat in stanga si dreapta, chiar cu templierii cei "onesti" care s-au jurat pe crucea de pe uniforma ca nu vor jefui si extermina orasul pe care il asediau, si apoi bineinteles ca au facut-o (nu mai stiu ce oras, si mi se putin rupe, dar... tin minte foarte clar scena)

DUPA CARE SI-AU TRAS-O INTRE EI IN YUROP, cel mai mare si mai clar exemplu e Ioana D'Arc, care a facut tot ce a facut din patriotism pentru tara ei - Franta, tara care dupa aia au aruncat-o la lupi - englezii au ars-o pe rug, ca fiind vrajitoare (DECI TOT IN NUMELE CRESTINISMULUI)

sa nu uit: noaptea Sfantului Bartolomeu, cand frantuzii au omorat mii de protestanti

apoi vine (acum de curand, s-a terminat doar de cativa ani) un terorism mic ca reactie la atrocitatile din Irlanda, atrocitati comise de catolici, impotriva celorlalti care nu erau catolici

ETCETERA!

cred ca mi-am demostrat punctul cu varf si indesat

si mai cred una din 3:
- ESTI UN IGNORANT (daca, chiar nu stii)
- STII FOARTE BINE DAR VREI SA O INTORCI INVERS si sa iti protejezi multpreaiubita RELIGIE PLINA DE CRIME SI ATROCITATI
- vrei sa ma provoci, poate, poate scapi de mine si ramane cum spui tu, iar ceilalti or sa creada

hai, sa fii "iubit" si tu si religia ta criminala!