| eliza7943 a întrebat:

Buna,astazi mi-a venit menstruatia si nu ma simt prea bine.In sensul in care simt un discomfort si simt ca ar trebui sa merg la baie tot timpul.
Ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

ESte normal, iti va trece pe masura ce se va reduce fluxul menstruatiei

| darrio2007 a răspuns:

Se intampla ca ti-a venit menstruatia. Este normal sa simti disconfort.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poate ai racit?