| hykk5 a întrebat:

Bună!
Astăzi mi-am pus gutiera după ce mi-am scos aparatul dentar și joi ies în oraș cu prietenii pentru 3-4 ore.
Trebuie sa țin gutiera după mine sau o pot lăsa acasă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Pentru cateva ore nu cred ca-i bai daca nu o porti. Dar dupa sa mergi acasa si sa o pui.