| Ralucaacular2019 a întrebat:

Ati auzit vreodata de apa albastra solarizata?
Adica se pune apa intr-un vas albastru transparent, se lasa la soare, iar dupa se bea, se gateste, se spala cu ea.
E benefica pentru orice problema din corp. Fizic, psihic. Am citit pe google, toate persoanele au zis ca e ceva foarte benefic.
Insa, cineva de aici a incercat? Sau macar auzit?

As aprecia sa nu primesc raspunsuri tampitehappy.

Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Elelei a răspuns:

Insasi intrebarea este tampita.
Astea sunt incercari disperate ale unora care nu vor sa-si indrepte obiceiurile proaste din viata lor. Si se autosugestioneaza ca apa albastra, care a bâhlit stand la soare ar fi buna. E mai bun un ceai daca vrei apa calda.