| luiza67 a întrebat:

ati avut dureri de crestere? mai ales voi fetelor... funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Si_Atat_MaKe_1997 a răspuns:

Depinde de varsta, fetele pe la 11- 12 ani se fac mai incalte mai mature decat baieti pentru ca atunci este perioada de crestere dupa care baieti pe la 14 ani se maturizeaza mai mult decat fetele dupa care fetele se mai maturizeaza si ele putin dupa care fetele vor avea schimbari cea ce include marirea sanilor si a soldului nu glumesc Sper ca ti-am fost de ajutor!

| luiza67 explică:

Candb intrebi dureri de crestere, normal ca te referi la cresterea in inaltime